Porozumienie o współpracy z Internet Group S.A.

WSISiZ podpisała porozumienie o współpracy z Internet Group S.A. Zawarte porozumienie stwarza studentom naszej uczelni możliwość zapoznania się z profesjonalnymi usługami internetowych oraz kompleksowymi rozwiązaniami teleinformatycznych i telekomunikacyjnymi, a także odbywania praktyk i staży w tym zakresie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmem prezentującym działalność Internet Group S.A, a także ze stroną internetową www.igroup.pl
Internet Group S.A. jest holdingiem spółek działających w obszarze rynku nowych mediów, teleinformatyki i telekomunikacji. Strategia biznesowa firmy realizowana jest w oparciu o pięć filarów: platformę biznesową, call center, e- i m-marketing, media online i platformę mediową. Internet Group dzięki produktom i narzędziom oferowanym przez firmy z Grupy, jest dostawcą profesjonalnych usług internetowych oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych (dostępu do Internetu, tworzenie witryn internetowych) oraz usług telekomunikacyjnych. Grupa posiada unikalne kompetencje w zakresie wiedzy o Internecie jako medium, przy jednoczesnym marketingowym wykorzystaniu projektów technologicznych - integruje działalność na rynku reklamy internetowej oraz planowania i zakupu powierzchni reklamowej w mediach.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.