Porozumienie o współpracy z Internet Group S.A.

WSISiZ podpisała porozumienie o współpracy z Internet Group S.A. Zawarte porozumienie stwarza studentom naszej uczelni możliwość zapoznania się z profesjonalnymi usługami internetowych oraz kompleksowymi rozwiązaniami teleinformatycznych i telekomunikacyjnymi, a także odbywania praktyk i staży w tym zakresie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmem prezentującym działalność Internet Group S.A, a także ze stroną internetową www.igroup.pl
Internet Group S.A. jest holdingiem spółek działających w obszarze rynku nowych mediów, teleinformatyki i telekomunikacji. Strategia biznesowa firmy realizowana jest w oparciu o pięć filarów: platformę biznesową, call center, e- i m-marketing, media online i platformę mediową. Internet Group dzięki produktom i narzędziom oferowanym przez firmy z Grupy, jest dostawcą profesjonalnych usług internetowych oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych (dostępu do Internetu, tworzenie witryn internetowych) oraz usług telekomunikacyjnych. Grupa posiada unikalne kompetencje w zakresie wiedzy o Internecie jako medium, przy jednoczesnym marketingowym wykorzystaniu projektów technologicznych - integruje działalność na rynku reklamy internetowej oraz planowania i zakupu powierzchni reklamowej w mediach.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.