Porozumienie o współpracy z Internet Group S.A.

WSISiZ podpisała porozumienie o współpracy z Internet Group S.A. Zawarte porozumienie stwarza studentom naszej uczelni możliwość zapoznania się z profesjonalnymi usługami internetowych oraz kompleksowymi rozwiązaniami teleinformatycznych i telekomunikacyjnymi, a także odbywania praktyk i staży w tym zakresie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmem prezentującym działalność Internet Group S.A, a także ze stroną internetową www.igroup.pl
Internet Group S.A. jest holdingiem spółek działających w obszarze rynku nowych mediów, teleinformatyki i telekomunikacji. Strategia biznesowa firmy realizowana jest w oparciu o pięć filarów: platformę biznesową, call center, e- i m-marketing, media online i platformę mediową. Internet Group dzięki produktom i narzędziom oferowanym przez firmy z Grupy, jest dostawcą profesjonalnych usług internetowych oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych (dostępu do Internetu, tworzenie witryn internetowych) oraz usług telekomunikacyjnych. Grupa posiada unikalne kompetencje w zakresie wiedzy o Internecie jako medium, przy jednoczesnym marketingowym wykorzystaniu projektów technologicznych - integruje działalność na rynku reklamy internetowej oraz planowania i zakupu powierzchni reklamowej w mediach.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.