Porozumienie o współpracy z Internet Group S.A.

WSISiZ podpisała porozumienie o współpracy z Internet Group S.A. Zawarte porozumienie stwarza studentom naszej uczelni możliwość zapoznania się z profesjonalnymi usługami internetowych oraz kompleksowymi rozwiązaniami teleinformatycznych i telekomunikacyjnymi, a także odbywania praktyk i staży w tym zakresie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmem prezentującym działalność Internet Group S.A, a także ze stroną internetową www.igroup.pl
Internet Group S.A. jest holdingiem spółek działających w obszarze rynku nowych mediów, teleinformatyki i telekomunikacji. Strategia biznesowa firmy realizowana jest w oparciu o pięć filarów: platformę biznesową, call center, e- i m-marketing, media online i platformę mediową. Internet Group dzięki produktom i narzędziom oferowanym przez firmy z Grupy, jest dostawcą profesjonalnych usług internetowych oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych (dostępu do Internetu, tworzenie witryn internetowych) oraz usług telekomunikacyjnych. Grupa posiada unikalne kompetencje w zakresie wiedzy o Internecie jako medium, przy jednoczesnym marketingowym wykorzystaniu projektów technologicznych - integruje działalność na rynku reklamy internetowej oraz planowania i zakupu powierzchni reklamowej w mediach.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.