Potyczki Algorytmiczne 2007

Zapraszamy studentów i pracowników uczelni do wzięcia udziału w konkursie: Potyczki Algorytmiczne 2007. Biorąc udział w konkursie można powalczyć z najlepszymi algorytmikami w kraju a także zdobyć cenne nagrody, m.in: laptopy i pamięci USB 2 GB.
Konkurs organizuje, już po raz trzeci Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz firma Advanced Digital Broadcast Sp. z o.o. Więcej szczegółow na stronie konkursu: www.konkurs.adb.pl Poniżej - list otwarty od prof.UW, dr hab. Krzysztofa Diksa zachęcający do udziału w ogólnopolskim konkursie: Drodzy Algorytmicy! Już po raz trzeci mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w dorocznym, ogólnopolskim konkursie "Potyczki Algorytmiczne". Podobnie jak w latach ubiegłych, głównymi organizatorami konkursu są Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz firma Advanced Digital Broadcast z Zielonej Góry. Celem konkursu jest propagowanie algorytmiki i programowania w Polsce oraz umożliwienie wszystkim informatykom, bez względu na wiek i wykształcenie, sprawdzenia swoich umiejętności w rozwiązywaniu problemów algorytmicznych, układaniu wydajnych algorytmów i pisaniu dobrej jakości programów. Konkurs pozwala każdemu zmierzyć się w bezpośredniej potyczce z najwybitniejszymi algorytmikami w kraju, którzy odnieśli już wiele sukcesów w prestiżowych, międzynarodowych konkursach informatycznych, takich, jak: TopCoder, ACM Collegiate Programming Contess, Google Code Jam, Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna. Zachęcam do udziału w konkursie każdego, niezależnie od stopnia posiadanych umiejętności algorytmiczno-programistycznych. Poczynione przez organizatorów zmiany regulaminowe gwarantują każdemu dobrą intelektualną zabawę do konca konkursu. Warto walczyć zarówno o koszulkę Potyczek, jak i o udział w finale w Zielonej Górze. Organizatorzy z ADB gwarantują nie tylko doskonałe warunki do przeprowadzenia zawodów, ale także wspaniałą zabawę na zakończenie. Zapraszam do konkursu. Z pozdrowieniami, Krzysztof Diks.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.