Potyczki Algorytmiczne 2007

Zapraszamy studentów i pracowników uczelni do wzięcia udziału w konkursie: Potyczki Algorytmiczne 2007. Biorąc udział w konkursie można powalczyć z najlepszymi algorytmikami w kraju a także zdobyć cenne nagrody, m.in: laptopy i pamięci USB 2 GB.
Konkurs organizuje, już po raz trzeci Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz firma Advanced Digital Broadcast Sp. z o.o. Więcej szczegółow na stronie konkursu: www.konkurs.adb.pl Poniżej - list otwarty od prof.UW, dr hab. Krzysztofa Diksa zachęcający do udziału w ogólnopolskim konkursie: Drodzy Algorytmicy! Już po raz trzeci mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w dorocznym, ogólnopolskim konkursie "Potyczki Algorytmiczne". Podobnie jak w latach ubiegłych, głównymi organizatorami konkursu są Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz firma Advanced Digital Broadcast z Zielonej Góry. Celem konkursu jest propagowanie algorytmiki i programowania w Polsce oraz umożliwienie wszystkim informatykom, bez względu na wiek i wykształcenie, sprawdzenia swoich umiejętności w rozwiązywaniu problemów algorytmicznych, układaniu wydajnych algorytmów i pisaniu dobrej jakości programów. Konkurs pozwala każdemu zmierzyć się w bezpośredniej potyczce z najwybitniejszymi algorytmikami w kraju, którzy odnieśli już wiele sukcesów w prestiżowych, międzynarodowych konkursach informatycznych, takich, jak: TopCoder, ACM Collegiate Programming Contess, Google Code Jam, Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna. Zachęcam do udziału w konkursie każdego, niezależnie od stopnia posiadanych umiejętności algorytmiczno-programistycznych. Poczynione przez organizatorów zmiany regulaminowe gwarantują każdemu dobrą intelektualną zabawę do konca konkursu. Warto walczyć zarówno o koszulkę Potyczek, jak i o udział w finale w Zielonej Górze. Organizatorzy z ADB gwarantują nie tylko doskonałe warunki do przeprowadzenia zawodów, ale także wspaniałą zabawę na zakończenie. Zapraszam do konkursu. Z pozdrowieniami, Krzysztof Diks.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.