Poznaj podstawy e-biznesu

"Podstawy e-biznesu" to nazwa bezpłatnego seminarium dzięki, któremu nauczysz się jak zbudować, wystartować i wypromować swój biznes online! Dzięki uczestnictwu w seminarium: - Dowiesz się czym jest e-biznes i dlaczego większość ludzi go nie rozumie - Nauczysz się, jak zbudować serwis internetowy w 15 minut lub mniej - Uzyskasz wiedzę z podstaw optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych - Nauczysz się badać ruch internetowy za pomocą ogólnie dostępnych narzędzi - Poznasz skuteczne techniki promocji w internecie - Dowiesz się czym jest i do czego służy e-mail marketing Seminarium prowadzić będzie Janusz Maruszewski, absolwent WIT i współtwórca serwisu internetowego http://StrefaInwestorow.pl - dochodowego biznesu online
Cykl 6 spotkań odbywać się będzie w poniedziałki i czwartki w godzinach 17:30-18:30 w sali G224 w budynku przy ulicy Gizów 6. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2008. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja w serwisie internetowym http://podstawyebiznesu.pl.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.