Poznaj podstawy e-biznesu

"Podstawy e-biznesu" to nazwa bezpłatnego seminarium dzięki, któremu nauczysz się jak zbudować, wystartować i wypromować swój biznes online! Dzięki uczestnictwu w seminarium: - Dowiesz się czym jest e-biznes i dlaczego większość ludzi go nie rozumie - Nauczysz się, jak zbudować serwis internetowy w 15 minut lub mniej - Uzyskasz wiedzę z podstaw optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych - Nauczysz się badać ruch internetowy za pomocą ogólnie dostępnych narzędzi - Poznasz skuteczne techniki promocji w internecie - Dowiesz się czym jest i do czego służy e-mail marketing Seminarium prowadzić będzie Janusz Maruszewski, absolwent WIT i współtwórca serwisu internetowego http://StrefaInwestorow.pl - dochodowego biznesu online
Cykl 6 spotkań odbywać się będzie w poniedziałki i czwartki w godzinach 17:30-18:30 w sali G224 w budynku przy ulicy Gizów 6. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2008. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Wymagana jest rejestracja w serwisie internetowym http://podstawyebiznesu.pl.

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.