Pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Kierunek INFORMATYKA

W dniu 25 czerwca 2015 r. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało ocenę POZYTYWNĄ dla kierunku INFORMATYKA prowadzonym na Wydziale Informatyki na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Kierunek ADMINISTRACJA

W dniu 11 czerwca 2015 r. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało ocenę POZYTYWNĄ dla kierunku ADMINISTRACJA prowadzonym na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim. Uchwała nr 437/2015 w sprawie oceny programowej kierunku Administracja

Kierunek ZARZĄDZANIE

W dniu 23 kwietnia 2015 r. Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało ocenę POZYTYWNĄ dla kierunku ZARZĄDZANIE (studia I i II stopnia). Uchwała nr 239/2015 w sprawie oceny programowej kierunku Zarządzanie

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.