Pozytywna ocena w sprawie jakości kształcenia na kierunku informatyka

Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej wydało ocenę pozytywną w sprawie jakości kształcenia na kierunku informatyka prowadzonym na poziomie zawodowym i magisterskim na Wydziale Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania (Uchwała Nr 696/2004 z dnia 8 lipca Prezydium PKA).

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.