POZYTYWNA OPINIA KIERUNKU INFORMATYKA

Z radością informujemy, że Państwowa Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną ocenę jakości kształcenia na kierunku "informatyka" prowadzonym na Wydziale Informatyki WSISiZ na poziomie studiów I(inżynierskich) i II stopnia (magisterskich).(Uchwała Prezydium PKA z dnia 5 marca 2009 r.)

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.