Praca , staż , praktyka

W ostatnim okresie coraz więcej firm poszukuje pracowników. Nasza Uczelnia jest znana wśród pracodawców. Codziennie otrzymujemy oferty pracy adresowane do nas. Zamieszczamy je w systemie UBI w zakładce informator UBI/Praca, praktyki W ostatnich kilku dniach zamieściliśmy między innymi następujące oferty : Agencja Personalna PGB Human Resources poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko DORADCA TELEKOMUNIKACYJNY Firmy Grafinet Sp. z o.o. i CS consulting Sp. z o.o. poszukują PROGRAMISTÓW PHP GRUPA ESTUDENT - http://www.estudent.pl poszukuje SPECJALISTA DS. CONTENTU Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prace związane edycją i tworzeniem treści internetowych oraz bazodanowych. Provident Polska SA należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds.Baz Danych
Wszystkich studentów i absolwentów naszej Uczelni serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczanymi ofertami. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w znalezieniu wymarzonej pracy. Ponadto informujemy, że w zakładce Biuro Karier (wejście ze strony www) zamieściliśmy wskazówki jak przygotować swoje CV, list motywacyjny i.tp.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.