Praca , staż , praktyka

W ostatnim okresie coraz więcej firm poszukuje pracowników. Nasza Uczelnia jest znana wśród pracodawców. Codziennie otrzymujemy oferty pracy adresowane do nas. Zamieszczamy je w systemie UBI w zakładce informator UBI/Praca, praktyki W ostatnich kilku dniach zamieściliśmy między innymi następujące oferty : Agencja Personalna PGB Human Resources poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko DORADCA TELEKOMUNIKACYJNY Firmy Grafinet Sp. z o.o. i CS consulting Sp. z o.o. poszukują PROGRAMISTÓW PHP GRUPA ESTUDENT - http://www.estudent.pl poszukuje SPECJALISTA DS. CONTENTU Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prace związane edycją i tworzeniem treści internetowych oraz bazodanowych. Provident Polska SA należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds.Baz Danych
Wszystkich studentów i absolwentów naszej Uczelni serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczanymi ofertami. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w znalezieniu wymarzonej pracy. Ponadto informujemy, że w zakładce Biuro Karier (wejście ze strony www) zamieściliśmy wskazówki jak przygotować swoje CV, list motywacyjny i.tp.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.