Praca , staż , praktyka

W ostatnim okresie coraz więcej firm poszukuje pracowników. Nasza Uczelnia jest znana wśród pracodawców. Codziennie otrzymujemy oferty pracy adresowane do nas. Zamieszczamy je w systemie UBI w zakładce informator UBI/Praca, praktyki W ostatnich kilku dniach zamieściliśmy między innymi następujące oferty : Agencja Personalna PGB Human Resources poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko DORADCA TELEKOMUNIKACYJNY Firmy Grafinet Sp. z o.o. i CS consulting Sp. z o.o. poszukują PROGRAMISTÓW PHP GRUPA ESTUDENT - http://www.estudent.pl poszukuje SPECJALISTA DS. CONTENTU Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prace związane edycją i tworzeniem treści internetowych oraz bazodanowych. Provident Polska SA należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds.Baz Danych
Wszystkich studentów i absolwentów naszej Uczelni serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczanymi ofertami. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w znalezieniu wymarzonej pracy. Ponadto informujemy, że w zakładce Biuro Karier (wejście ze strony www) zamieściliśmy wskazówki jak przygotować swoje CV, list motywacyjny i.tp.

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.