Praca , staż , praktyka

W ostatnim okresie coraz więcej firm poszukuje pracowników. Nasza Uczelnia jest znana wśród pracodawców. Codziennie otrzymujemy oferty pracy adresowane do nas. Zamieszczamy je w systemie UBI w zakładce informator UBI/Praca, praktyki W ostatnich kilku dniach zamieściliśmy między innymi następujące oferty : Agencja Personalna PGB Human Resources poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko DORADCA TELEKOMUNIKACYJNY Firmy Grafinet Sp. z o.o. i CS consulting Sp. z o.o. poszukują PROGRAMISTÓW PHP GRUPA ESTUDENT - http://www.estudent.pl poszukuje SPECJALISTA DS. CONTENTU Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prace związane edycją i tworzeniem treści internetowych oraz bazodanowych. Provident Polska SA należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds.Baz Danych
Wszystkich studentów i absolwentów naszej Uczelni serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczanymi ofertami. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w znalezieniu wymarzonej pracy. Ponadto informujemy, że w zakładce Biuro Karier (wejście ze strony www) zamieściliśmy wskazówki jak przygotować swoje CV, list motywacyjny i.tp.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.