Praca , staż , praktyka

W ostatnim okresie coraz więcej firm poszukuje pracowników. Nasza Uczelnia jest znana wśród pracodawców. Codziennie otrzymujemy oferty pracy adresowane do nas. Zamieszczamy je w systemie UBI w zakładce informator UBI/Praca, praktyki W ostatnich kilku dniach zamieściliśmy między innymi następujące oferty : Agencja Personalna PGB Human Resources poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko DORADCA TELEKOMUNIKACYJNY Firmy Grafinet Sp. z o.o. i CS consulting Sp. z o.o. poszukują PROGRAMISTÓW PHP GRUPA ESTUDENT - http://www.estudent.pl poszukuje SPECJALISTA DS. CONTENTU Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prace związane edycją i tworzeniem treści internetowych oraz bazodanowych. Provident Polska SA należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds.Baz Danych
Wszystkich studentów i absolwentów naszej Uczelni serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczanymi ofertami. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w znalezieniu wymarzonej pracy. Ponadto informujemy, że w zakładce Biuro Karier (wejście ze strony www) zamieściliśmy wskazówki jak przygotować swoje CV, list motywacyjny i.tp.

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”
22/11/2019

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Przyjdź na wystawę Piękno stworzenia
Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.