Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!

Od 15 lutego do 3 marca 2018 w Galerii Korekta w Warszawie będzie można oglądać międzynarodową wystawę kolażu. Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata. Wśród nich prace studentek kierunku Grafika WIT: Marty Caban i Magdy Łuczyńskiej.

Międzynarodowa wystawa kolażu

Wernisaż: 15 lutego 2018 o godzinie 18.00

Galeria Korekta, Warszawa, ul. Mazowiecka 11a

Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata: Allan Bealy (United States), Marta Caban (Poland), Da Collages (France), Vincent Demol (Belgium), Cinzia Farina (Italy), Antonio Martin Ferrand (Spain), William Hemmerdinger (United States), Aram Huerta (Mexico), Gene Johnson (United States), Anna Kłos (Poland), Marko Köppe (Germany), Suze LaRousse (Austria), Magda Łuczyńska (Poland), Koji Nagai (Japan), Wim Nival (Belgium), Mauricio Planel Rossiello (Brasil), Alvaro Sanchez (Guatemala), Anna Sandalaki (Greece), Christopher Scott (Ecuador), Jonathan Sirit (Venezuela / Spain), Pere Sousa (Spain), Magda Tertelis (Poland), Sara Vattano (Italy), Pola Vesper (Poland) i Kurt Schwitters – oryginalna praca z lat 20.!

Kuratorzy wystawy: Anna Kłos i Dariusz Mlącki.

Organizatorzy i partnerzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, W I T - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Oprawa muzyczna wystawy: darkest birds

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.