Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!

Od 15 lutego do 3 marca 2018 w Galerii Korekta w Warszawie będzie można oglądać międzynarodową wystawę kolażu. Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata. Wśród nich prace studentek kierunku Grafika WIT: Marty Caban i Magdy Łuczyńskiej.

Międzynarodowa wystawa kolażu

Wernisaż: 15 lutego 2018 o godzinie 18.00

Galeria Korekta, Warszawa, ul. Mazowiecka 11a

Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata: Allan Bealy (United States), Marta Caban (Poland), Da Collages (France), Vincent Demol (Belgium), Cinzia Farina (Italy), Antonio Martin Ferrand (Spain), William Hemmerdinger (United States), Aram Huerta (Mexico), Gene Johnson (United States), Anna Kłos (Poland), Marko Köppe (Germany), Suze LaRousse (Austria), Magda Łuczyńska (Poland), Koji Nagai (Japan), Wim Nival (Belgium), Mauricio Planel Rossiello (Brasil), Alvaro Sanchez (Guatemala), Anna Sandalaki (Greece), Christopher Scott (Ecuador), Jonathan Sirit (Venezuela / Spain), Pere Sousa (Spain), Magda Tertelis (Poland), Sara Vattano (Italy), Pola Vesper (Poland) i Kurt Schwitters – oryginalna praca z lat 20.!

Kuratorzy wystawy: Anna Kłos i Dariusz Mlącki.

Organizatorzy i partnerzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, W I T - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Oprawa muzyczna wystawy: darkest birds

Koronawirus - informacja
26/02/2020

Koronawirus - informacja

Wszystkie osoby, które powróciły z krajów gdzie koronawirus jest obecny proszone są o poważne potraktowanie sprawy.
UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019
13/02/2020

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019

Razem z Pragalerią zapraszamy na wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019!
Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”
05/02/2020

Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Nowe metody selekcji podzbiorów instrumentów w złożonych problemach inwestycji portfelowych
04/02/2020

Referat wygłosi Dmitry Podkopaev – 10 lutego o godzinie 11:30.
Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja
31/01/2020

Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja

Wykład Filipa Pachuckiego "Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam, odbył się w czwartek 30 stycznia 2020 r. w WIT.
Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii
31/01/2020

Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.