Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!

Od 15 lutego do 3 marca 2018 w Galerii Korekta w Warszawie będzie można oglądać międzynarodową wystawę kolażu. Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata. Wśród nich prace studentek kierunku Grafika WIT: Marty Caban i Magdy Łuczyńskiej.

Międzynarodowa wystawa kolażu

Wernisaż: 15 lutego 2018 o godzinie 18.00

Galeria Korekta, Warszawa, ul. Mazowiecka 11a

Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata: Allan Bealy (United States), Marta Caban (Poland), Da Collages (France), Vincent Demol (Belgium), Cinzia Farina (Italy), Antonio Martin Ferrand (Spain), William Hemmerdinger (United States), Aram Huerta (Mexico), Gene Johnson (United States), Anna Kłos (Poland), Marko Köppe (Germany), Suze LaRousse (Austria), Magda Łuczyńska (Poland), Koji Nagai (Japan), Wim Nival (Belgium), Mauricio Planel Rossiello (Brasil), Alvaro Sanchez (Guatemala), Anna Sandalaki (Greece), Christopher Scott (Ecuador), Jonathan Sirit (Venezuela / Spain), Pere Sousa (Spain), Magda Tertelis (Poland), Sara Vattano (Italy), Pola Vesper (Poland) i Kurt Schwitters – oryginalna praca z lat 20.!

Kuratorzy wystawy: Anna Kłos i Dariusz Mlącki.

Organizatorzy i partnerzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, W I T - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Oprawa muzyczna wystawy: darkest birds

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.