Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!

02/02/2018

Od 15 lutego do 3 marca 2018 w Galerii Korekta w Warszawie będzie można oglądać międzynarodową wystawę kolażu. Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata. Wśród nich prace studentek kierunku Grafika WIT: Marty Caban i Magdy Łuczyńskiej.

Międzynarodowa wystawa kolażu

Wernisaż: 15 lutego 2018 o godzinie 18.00

Galeria Korekta, Warszawa, ul. Mazowiecka 11a

Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata: Allan Bealy (United States), Marta Caban (Poland), Da Collages (France), Vincent Demol (Belgium), Cinzia Farina (Italy), Antonio Martin Ferrand (Spain), William Hemmerdinger (United States), Aram Huerta (Mexico), Gene Johnson (United States), Anna Kłos (Poland), Marko Köppe (Germany), Suze LaRousse (Austria), Magda Łuczyńska (Poland), Koji Nagai (Japan), Wim Nival (Belgium), Mauricio Planel Rossiello (Brasil), Alvaro Sanchez (Guatemala), Anna Sandalaki (Greece), Christopher Scott (Ecuador), Jonathan Sirit (Venezuela / Spain), Pere Sousa (Spain), Magda Tertelis (Poland), Sara Vattano (Italy), Pola Vesper (Poland) i Kurt Schwitters – oryginalna praca z lat 20.!

Kuratorzy wystawy: Anna Kłos i Dariusz Mlącki.

Organizatorzy i partnerzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, W I T - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Oprawa muzyczna wystawy: darkest birds

Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!