Prace studentek kierunku Grafika WIT na międzynarodowej wystawie kolażu!

Od 15 lutego do 3 marca 2018 w Galerii Korekta w Warszawie będzie można oglądać międzynarodową wystawę kolażu. Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata. Wśród nich prace studentek kierunku Grafika WIT: Marty Caban i Magdy Łuczyńskiej.

Międzynarodowa wystawa kolażu

Wernisaż: 15 lutego 2018 o godzinie 18.00

Galeria Korekta, Warszawa, ul. Mazowiecka 11a

Na wystawie znajdą się prace 24 artystów z całego świata: Allan Bealy (United States), Marta Caban (Poland), Da Collages (France), Vincent Demol (Belgium), Cinzia Farina (Italy), Antonio Martin Ferrand (Spain), William Hemmerdinger (United States), Aram Huerta (Mexico), Gene Johnson (United States), Anna Kłos (Poland), Marko Köppe (Germany), Suze LaRousse (Austria), Magda Łuczyńska (Poland), Koji Nagai (Japan), Wim Nival (Belgium), Mauricio Planel Rossiello (Brasil), Alvaro Sanchez (Guatemala), Anna Sandalaki (Greece), Christopher Scott (Ecuador), Jonathan Sirit (Venezuela / Spain), Pere Sousa (Spain), Magda Tertelis (Poland), Sara Vattano (Italy), Pola Vesper (Poland) i Kurt Schwitters – oryginalna praca z lat 20.!

Kuratorzy wystawy: Anna Kłos i Dariusz Mlącki.

Organizatorzy i partnerzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, W I T - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Oprawa muzyczna wystawy: darkest birds

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.