Prasowa Okładka Roku

W Konkursie Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2016 nagrodę ArtFront przyznano magazynowi „Gala” za okładkę z Marylą Rodowicz zaprojektowaną przez naszego wykładowcę Michała Piekarskiego.

W zakończonej właśnie edycji konkursu, prawie 200 redakcji zgłosiło 293 prace w 9 kategoriach dla prasy drukowanej (tj. Dzienników, Gazet lokalnych, czasopism).

Prasowa Okładka Roku GrandFront 2016

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.