Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk − pracownik naukowy Wydziału Informatyki WSISiZ został wybrany członkiem-zastępcą IEEE Fellows Committee

Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, został wybrany przez Radę Dyrektorów IEEE członkiem-zastępcą komitetu Fellows Committee. Institute of Electrical and Electronics Engineers jest największa i najbardziej prestiżową organizację naukowo-techniczną na świecie. Członkowie-zastępcy zgłaszają Radzie Dyrektorów IEEE kandydatów do przyznania najbardziej prestiżowego stopnia "Fellow of IEEE". Stopień "Fellow of IEEE" posiada obecnie kilkunastu polskich naukowców.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.