Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk został wybrany Specjalnym Wykładowcą IEEE CIS

Z radością informujemy, że prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk - pracownik naukowy Wydziału Informatyki WSISiZ, został wybrany przez Radę Dyrektorów IEEE Specjalnym Wykładowcą (Dostinguished Lecturer) IEEE CIS (Institute of Electrical and Electronics Engineers Computational Intelligence Society) na lata 2011-2013.
Institute of Electrical and Electronics Engineers jest największa i najbardziej prestiżową organizację naukowo-techniczną na świecie.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.