Prof dr hab. inż. Janusz Kacprzyk - został Zagranicznym Członkiem korespodentem Hiszpańskiej Królewskiej Akademii Nauk Ekonomicznych i Finansowych

Prof dr hab. inż Janusz Kacprzyk pracownik naszej Uczelni, został wybrany w grudniu 2007 roku na Zagranicznego Członka-korespondenta Hiszpańskiej Królewskiej Akademii Nauk Ekonomicznych i Finansowych (Real Academia de Ciencias Economicas y Financieras)
Panu Profesorowi serdeczniie gratulujemy

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.