Prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz został członkiem Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych

W dniu 30 grudnia 2010 r. został powołany Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych będący organem opiniodawczo-doradczym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Komitet będzie oceniać jednostki naukowe według standardów i zasad oceny uznanych na świecie.
14 stycznia 2011 r. w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyło się posiedzenie inaugurujące działalność Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych. Minister Barbara Kudrycka wręczyła akty nominacyjne 30 członkom Komitetu. Miło nam poinformować, iż nominację odebrał prof. dr hab. Olgierd Hryniewicz - długoletni pracownik Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ http://www.nauka.gov.pl/ministerstwo/aktualnosci/aktualnosci/artykul/inauguracyjne-posiedzenie-kejn/

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.