Prof. dr hab. Zygmunt Rafał Strent - otrzymał nagrodę ministra

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. Zygmunt Rafał Strent - profesor na kierunku Grafiki WSISiZ, otrzymał nagrodę ministra za osiągnięcia organizacyjne.

Prof. dr hab. Zygmunt Rafał Strent otrzymuja Nagrodę Ministra indywidualną trzeciego stopnia za osiągnięcia organizacyjne.

Dyplom Nagroda Ministra dla prof. dr hab. Zygmunta Rafała Strenta

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.