Prof dr inż. Roman Kulikowski - Honorowy Rektor WSISiZ

Rada Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych PAN dnia 10 grudnia 2007 r. jednogłośnie podjęła uchwałę o przyznaniu prof. Romanowi Kulikowskiemu tytułu Honorowego Rektora Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Rada Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych PAN złożyła podziękowania prof Romanowi Kulikowskiemu za długoletnią i owocną działalność na stanowisku Rektora WSISiZ, oraz życzenia dalszej owocnej pracy dla dobra naszej Uczelni.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.