Prof dr inż. Roman Kulikowski - Honorowy Rektor WSISiZ

Rada Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych PAN dnia 10 grudnia 2007 r. jednogłośnie podjęła uchwałę o przyznaniu prof. Romanowi Kulikowskiemu tytułu Honorowego Rektora Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Rada Fundacji Krzewienia Nauk Systemowych PAN złożyła podziękowania prof Romanowi Kulikowskiemu za długoletnią i owocną działalność na stanowisku Rektora WSISiZ, oraz życzenia dalszej owocnej pracy dla dobra naszej Uczelni.

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!