Prof. Janusz Kacprzyk otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF

Prof. Janusz Kacprzyk, Profesor naszej uczelni otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) i Fundacji FEGI (Fundació per a l

Dear Prof. Kacprzyk,It is a great pleasure for me to announce you that you have been awarded with the VI Kaufmann Prize, Gold Medal for Research into Fuzzy Management and Economy that the Foundation FEGI (Fundació per a l'Estudi de la Gestió en la Incertesa, Fuzzy Management Research Foundation) and SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) will deliver next November in Reus, Spain.

Past Kaufmann Prize laureates are: Hans Jürgen Zimmermann, RWTH Aachen, GermanyGeorge Klir, Binghamton University, USAMadan M. Gupta, University of Saskatchewan, CanadaJaime Gil Aluja, University of Barcelona, SpainLotfi A. Zadeh, University of California, BerkeleyYours sincerely,Prof. Dr. Jaime Gil AlujaPresident of SIGEF.

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.