Prof. Janusz Kacprzyk otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF

Prof. Janusz Kacprzyk, Profesor naszej uczelni otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) i Fundacji FEGI (Fundació per a l

Dear Prof. Kacprzyk,It is a great pleasure for me to announce you that you have been awarded with the VI Kaufmann Prize, Gold Medal for Research into Fuzzy Management and Economy that the Foundation FEGI (Fundació per a l'Estudi de la Gestió en la Incertesa, Fuzzy Management Research Foundation) and SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) will deliver next November in Reus, Spain.

Past Kaufmann Prize laureates are: Hans Jürgen Zimmermann, RWTH Aachen, GermanyGeorge Klir, Binghamton University, USAMadan M. Gupta, University of Saskatchewan, CanadaJaime Gil Aluja, University of Barcelona, SpainLotfi A. Zadeh, University of California, BerkeleyYours sincerely,Prof. Dr. Jaime Gil AlujaPresident of SIGEF.

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA
04/04/2019

Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

3 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie z zagranicznymi grafikami, na którym omawiano kwestie współpracy – w tym organizację wystaw prac studentów, wizyty studyjne, wymianę studentów itp.
Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska
29/03/2019

Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska

Krzysztof Piotr Durmaj – student kierunku Grafika WIT pracował przy sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue Polska.
International Collage Art Exhibition
27/03/2019

International Collage Art Exhibition

Zapraszamy na wyjątkową wystawę, która stanowi przegląd najciekawszych i najnowszych dokonań w dziedzinie sztuki, a zarazem jest jednym z największych pokazów kolażu w Europie w ostatnich latach. Wśród uczestników wystawy wykładowcy, studenci i absolwenci Grafiki WIT: dr Anna Kłos, dr Dariusz Mlącki, Marta Caban, Marcin Królewicz, Ewa Rosłonic-Czobodzińska.
Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".