Prof. Janusz Kacprzyk otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF

Prof. Janusz Kacprzyk, Profesor naszej uczelni otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) i Fundacji FEGI (Fundació per a l

Dear Prof. Kacprzyk,It is a great pleasure for me to announce you that you have been awarded with the VI Kaufmann Prize, Gold Medal for Research into Fuzzy Management and Economy that the Foundation FEGI (Fundació per a l'Estudi de la Gestió en la Incertesa, Fuzzy Management Research Foundation) and SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) will deliver next November in Reus, Spain.

Past Kaufmann Prize laureates are: Hans Jürgen Zimmermann, RWTH Aachen, GermanyGeorge Klir, Binghamton University, USAMadan M. Gupta, University of Saskatchewan, CanadaJaime Gil Aluja, University of Barcelona, SpainLotfi A. Zadeh, University of California, BerkeleyYours sincerely,Prof. Dr. Jaime Gil AlujaPresident of SIGEF.

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.