Prof. Janusz Kacprzyk otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF

Prof. Janusz Kacprzyk, Profesor naszej uczelni otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) i Fundacji FEGI (Fundació per a l

Dear Prof. Kacprzyk,It is a great pleasure for me to announce you that you have been awarded with the VI Kaufmann Prize, Gold Medal for Research into Fuzzy Management and Economy that the Foundation FEGI (Fundació per a l'Estudi de la Gestió en la Incertesa, Fuzzy Management Research Foundation) and SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) will deliver next November in Reus, Spain.

Past Kaufmann Prize laureates are: Hans Jürgen Zimmermann, RWTH Aachen, GermanyGeorge Klir, Binghamton University, USAMadan M. Gupta, University of Saskatchewan, CanadaJaime Gil Aluja, University of Barcelona, SpainLotfi A. Zadeh, University of California, BerkeleyYours sincerely,Prof. Dr. Jaime Gil AlujaPresident of SIGEF.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!