Prof. Janusz Kacprzyk otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF

Prof. Janusz Kacprzyk, Profesor naszej uczelni otrzymał prestiżową Nagrodę Kaufmanna i Złoty Medal za Badania nad Rozmytością w Zarządzaniu i Ekonomii Towarzystwa SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) i Fundacji FEGI (Fundació per a l

Dear Prof. Kacprzyk,It is a great pleasure for me to announce you that you have been awarded with the VI Kaufmann Prize, Gold Medal for Research into Fuzzy Management and Economy that the Foundation FEGI (Fundació per a l'Estudi de la Gestió en la Incertesa, Fuzzy Management Research Foundation) and SIGEF (Sociedad Internacional de Gestión y Economia Fuzzy, International Association for Fuzzy Set Management and Economy) will deliver next November in Reus, Spain.

Past Kaufmann Prize laureates are: Hans Jürgen Zimmermann, RWTH Aachen, GermanyGeorge Klir, Binghamton University, USAMadan M. Gupta, University of Saskatchewan, CanadaJaime Gil Aluja, University of Barcelona, SpainLotfi A. Zadeh, University of California, BerkeleyYours sincerely,Prof. Dr. Jaime Gil AlujaPresident of SIGEF.

Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN