Prof. Janusz Kacprzyk został członkiem Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów

Profesor Janusz Kacprzyk, pracownik Wydziału Informatyki WSISiZ, został wybrany na członka Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów w kadencji 2013-2016, w dziedzinie nauk technicznych, dyscyplinie informatyka. Serdecznie gratulujemy !

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.