Profesor Janusz Kacprzyk pracownik Wydziału Informatyki został wiceprezesem PTI ds. nauki

Zarząd Polskiego Towarzystwa Informatycznego (PTI) podczas ostatniego posiedzenia (22-23 września) powołał prof. Janusza Kacprzyka na stanowisko wiceprezesa ds. nauki.

PTI jest organizacją z dużymi tradycjami, skupiającą naukowców i praktyków, i wielce zasłużoną dla rozwoju informatyki w Polsce.

Serdecznie gratulujemy !

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.