Prof. Rafał Strent - otrzymał Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że prof. Rafał Strent, członek Senatu WIT, pracownik kierunku Grafika WIT, prowadzący Pracownię Grafiki Warsztatowej, otrzymał Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Jest to kolejny dowód uznania dla wybitnych osiągnięć w dziedzinie sztuki Profesora Rafała Strenta.
Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi !!

Mieczysław Wasilewski - Życie i twórczość

Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” – polski medal nadawany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego osobie lub instytucji wyróżniającej się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.