Prof. Thomas Whalen z Georgia State University (USA), światowej sławy specjalista w dziedzinie podejmowania decyzji w warunkach niepewności przebywa w Polsce

W dniach 11-15 maja br. przebywa w Polsce prof. Thomas Whalen z Georgia State University (USA), specjalista w dziedzinie podejmowania decyzji w warunkach niepewności. We wtorek 12 maja br. w budynku WSISiZ przy ul Gizów wygłosił wykład pt. "Prospering in an Information Economy" W czwartek 14 maja br. o godz. 10:00 w IBS PAN wygłosi referat pt. "Possibilistic Risk and Counterfactual Probabilities"

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.