Prof. Thomas Whalen z Georgia State University (USA), światowej sławy specjalista w dziedzinie podejmowania decyzji w warunkach niepewności przebywa w Polsce

W dniach 11-15 maja br. przebywa w Polsce prof. Thomas Whalen z Georgia State University (USA), specjalista w dziedzinie podejmowania decyzji w warunkach niepewności. We wtorek 12 maja br. w budynku WSISiZ przy ul Gizów wygłosił wykład pt. "Prospering in an Information Economy" W czwartek 14 maja br. o godz. 10:00 w IBS PAN wygłosi referat pt. "Possibilistic Risk and Counterfactual Probabilities"

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.