Prof. Thomas Whalen z Georgia State University (USA), światowej sławy specjalista w dziedzinie podejmowania decyzji w warunkach niepewności przebywa w Polsce

W dniach 11-15 maja br. przebywa w Polsce prof. Thomas Whalen z Georgia State University (USA), specjalista w dziedzinie podejmowania decyzji w warunkach niepewności. We wtorek 12 maja br. w budynku WSISiZ przy ul Gizów wygłosił wykład pt. "Prospering in an Information Economy" W czwartek 14 maja br. o godz. 10:00 w IBS PAN wygłosi referat pt. "Possibilistic Risk and Counterfactual Probabilities"

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.