Profesor Janusz Kacprzyk otrzymał tytuł doktora honoris causa w Bourgas Prof. Asen Zlatarov University

Z radością informujemy, że Bourgas Prof. Asen Zlatarov University, Burgas, Bułgaria, nadał Profesorowi Januszowi Kacprzykowi, tytuł doktora honoris causa.

To już kolejny taki tytuł przyznany Profesorowi Kacprzykowi, stanowiący wyraz uznania międzynarodowej społeczności naukowej dla Jego dorobku naukowego.

Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Bourgas Prof. Asen Zlatarov University

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.