Profesor Janusz Kacprzyk otrzymał tytuł doktora honoris causa w Bourgas Prof. Asen Zlatarov University

Z radością informujemy, że Bourgas Prof. Asen Zlatarov University, Burgas, Bułgaria, nadał Profesorowi Januszowi Kacprzykowi, tytuł doktora honoris causa.

To już kolejny taki tytuł przyznany Profesorowi Kacprzykowi, stanowiący wyraz uznania międzynarodowej społeczności naukowej dla Jego dorobku naukowego.

Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Bourgas Prof. Asen Zlatarov University

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.