Profesor Janusz Kacprzyk otrzymał tytuł doktora honoris causa w Laapeenranta University of Technology

Mamy zaszczyt poinformować, że Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, pracownik Wydziału Informatyki otrzymał tytuł doktora honoris causa w Laapeenranta University of Technology w Laapeenranta w Finlandii. Wśród 14 laureatów są m.in. naukowcy, liderzy biznesu, technologii, mediów, polityki. Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.