Profesor Janusz Kacprzyk otrzymał tytuł doktora honoris causa w Laapeenranta University of Technology

Mamy zaszczyt poinformować, że Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, pracownik Wydziału Informatyki otrzymał tytuł doktora honoris causa w Laapeenranta University of Technology w Laapeenranta w Finlandii. Wśród 14 laureatów są m.in. naukowcy, liderzy biznesu, technologii, mediów, polityki. Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.