Profesor Janusz Kacprzyk otrzymał tytuł doktora honoris causa w Laapeenranta University of Technology

Mamy zaszczyt poinformować, że Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, pracownik Wydziału Informatyki otrzymał tytuł doktora honoris causa w Laapeenranta University of Technology w Laapeenranta w Finlandii. Wśród 14 laureatów są m.in. naukowcy, liderzy biznesu, technologii, mediów, polityki. Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.