Profesor Janusz Kacprzyk został członkiem Academii Europaea w sekcji informatyka

Miło nam zakomunikować, że prof Janusz Kacprzyk, pracownik naszej uczelni, Dyrektor Centrum Technik Informatycznych WSISiZ - IBS PAN, zostal przyjety do Academii Europaea w sekcji informatyka. Academia Europaea to europejska instytucja skupiająca naukowców z 35 krajów. Powstała w 1988 r., pełni doradczą i opiniotwórczą rolę w zakresie nauki. Należy do niej 2,5 tys. naukowców, w tym 50 laureatów Nagrody Nobla. Z Polski do Academii należy 40 naukowców.
Warto również dodać iż, Academia Europaea otwiera we Wrocławiu swoje drugie po Londynie biuro. List intencyjny podpisali prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz i prezes Academii prof. Lars Walloe.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.