Profesor Janusz Kacprzyk został członkiem Academii Europaea w sekcji informatyka

Miło nam zakomunikować, że prof Janusz Kacprzyk, pracownik naszej uczelni, Dyrektor Centrum Technik Informatycznych WSISiZ - IBS PAN, zostal przyjety do Academii Europaea w sekcji informatyka. Academia Europaea to europejska instytucja skupiająca naukowców z 35 krajów. Powstała w 1988 r., pełni doradczą i opiniotwórczą rolę w zakresie nauki. Należy do niej 2,5 tys. naukowców, w tym 50 laureatów Nagrody Nobla. Z Polski do Academii należy 40 naukowców.
Warto również dodać iż, Academia Europaea otwiera we Wrocławiu swoje drugie po Londynie biuro. List intencyjny podpisali prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz i prezes Academii prof. Lars Walloe.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.