Profesor Janusz Kacprzyk został członkiem Academii Europaea w sekcji informatyka

Miło nam zakomunikować, że prof Janusz Kacprzyk, pracownik naszej uczelni, Dyrektor Centrum Technik Informatycznych WSISiZ - IBS PAN, zostal przyjety do Academii Europaea w sekcji informatyka. Academia Europaea to europejska instytucja skupiająca naukowców z 35 krajów. Powstała w 1988 r., pełni doradczą i opiniotwórczą rolę w zakresie nauki. Należy do niej 2,5 tys. naukowców, w tym 50 laureatów Nagrody Nobla. Z Polski do Academii należy 40 naukowców.
Warto również dodać iż, Academia Europaea otwiera we Wrocławiu swoje drugie po Londynie biuro. List intencyjny podpisali prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz i prezes Academii prof. Lars Walloe.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.