Profesor Janusz Kacprzyk został odznaczony medalem za zasługi przy tworzeniu i funkcjonowaniu European Center for Soft Computing w Mieres

Profesor Janusz Kacprzyk pracownik Wydziału Informatyki WSISiZ został odznaczony medalem za zasługi przy tworzeniu i funkcjonowaniu European Center for Soft Computing w Mieres, Hiszpania.

Centrum to stanowi ważny ośrodek badań w zakresie inteligencji obliczeniowej. Jest unikalną instytucją prowadzącą badania zarówno teoretyczne jak i zastosowaniowe, finansowane praktycznie jedynie ze środków niepublicznych, projektów narodowych i europejskich oraz zamówień instytucji i firm komercyjnych. Profesor Kacprzyk przez 6 lat był członkiem Rady Naukowej Centrum oraz komitetu przyznającego prestiżowe Nagrody Międzynarodowe Cajastur.

Panu Profesorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.