Profesor Janusz Kacprzyk został odznaczony medalem za zasługi przy tworzeniu i funkcjonowaniu European Center for Soft Computing w Mieres

Profesor Janusz Kacprzyk pracownik Wydziału Informatyki WSISiZ został odznaczony medalem za zasługi przy tworzeniu i funkcjonowaniu European Center for Soft Computing w Mieres, Hiszpania.

Centrum to stanowi ważny ośrodek badań w zakresie inteligencji obliczeniowej. Jest unikalną instytucją prowadzącą badania zarówno teoretyczne jak i zastosowaniowe, finansowane praktycznie jedynie ze środków niepublicznych, projektów narodowych i europejskich oraz zamówień instytucji i firm komercyjnych. Profesor Kacprzyk przez 6 lat był członkiem Rady Naukowej Centrum oraz komitetu przyznającego prestiżowe Nagrody Międzynarodowe Cajastur.

Panu Profesorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!