Profesor Janusz Kacprzyk został odznaczony medalem za zasługi przy tworzeniu i funkcjonowaniu European Center for Soft Computing w Mieres

Profesor Janusz Kacprzyk pracownik Wydziału Informatyki WSISiZ został odznaczony medalem za zasługi przy tworzeniu i funkcjonowaniu European Center for Soft Computing w Mieres, Hiszpania.

Centrum to stanowi ważny ośrodek badań w zakresie inteligencji obliczeniowej. Jest unikalną instytucją prowadzącą badania zarówno teoretyczne jak i zastosowaniowe, finansowane praktycznie jedynie ze środków niepublicznych, projektów narodowych i europejskich oraz zamówień instytucji i firm komercyjnych. Profesor Kacprzyk przez 6 lat był członkiem Rady Naukowej Centrum oraz komitetu przyznającego prestiżowe Nagrody Międzynarodowe Cajastur.

Panu Profesorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.