Profesor Janusz Kacprzyk został wybrany do European Academy of Sciences and Arts

Mamy zaszczyt poinformować, że Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, został nowym członkiem EASA (European Academy of Sciences and Arts). To jedna z najbardziej prestiżowych organizacji naukowych i artystycznych w Europie.

Celem Akademii EASA jest wspieranie ogólnoeuropejskiej twórczości naukowej i artystycznej. Wśród kilkuset członków, oprócz uczonych i artystów z Europy, jest też wiele wybitnych postaci z innych regionów świata. W Akademii zasiada m.in. 29 laureatów Nagrody Nobla.

Początki EASA sięgają 1985 r., jej założycielami byli kardiochirurg Felix Unger, były arcybiskup Wiednia, kard. Franz Koenig oraz politolog i filozof Nikolaus Lobkowicz. Siedzibą akademii jest Salzburg.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.