Profesor Janusz Kacprzyk został wybrany do European Academy of Sciences and Arts

Mamy zaszczyt poinformować, że Prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, został nowym członkiem EASA (European Academy of Sciences and Arts). To jedna z najbardziej prestiżowych organizacji naukowych i artystycznych w Europie.

Celem Akademii EASA jest wspieranie ogólnoeuropejskiej twórczości naukowej i artystycznej. Wśród kilkuset członków, oprócz uczonych i artystów z Europy, jest też wiele wybitnych postaci z innych regionów świata. W Akademii zasiada m.in. 29 laureatów Nagrody Nobla.

Początki EASA sięgają 1985 r., jej założycielami byli kardiochirurg Felix Unger, były arcybiskup Wiednia, kard. Franz Koenig oraz politolog i filozof Nikolaus Lobkowicz. Siedzibą akademii jest Salzburg.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.