Profesor Kacprzyk członkiem zagranicznym Finnish Society of Sciences and Letters

Z radością informujemy, że Prof. Janusz Kacprzyk, został wybrany członkiem zagranicznym (foreign member) w najstarszej fińskiej akademii nauk typu korporacyjnego – Finnish Society of Sciences and Letters (Societas Scientiarum Fennica).

Profesor jako jedyny Polak został jednym ze 124 członków zagranicznych The Finnish Society of Sciences and Letters (Societas Scientiarum Fennica). Jest to najstarsze fińskie towarzystwo naukowe, założone w 1838 roku.

Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dyplom Janusz Kacprzyk – Finnish Society of Sciences and Letters

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!