Profesor Kacprzyk członkiem zagranicznym Finnish Society of Sciences and Letters

Z radością informujemy, że Prof. Janusz Kacprzyk, został wybrany członkiem zagranicznym (foreign member) w najstarszej fińskiej akademii nauk typu korporacyjnego – Finnish Society of Sciences and Letters (Societas Scientiarum Fennica).

Profesor jako jedyny Polak został jednym ze 124 członków zagranicznych The Finnish Society of Sciences and Letters (Societas Scientiarum Fennica). Jest to najstarsze fińskie towarzystwo naukowe, założone w 1838 roku.

Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dyplom Janusz Kacprzyk – Finnish Society of Sciences and Letters

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.