Profesor Kacprzyk nagrodzony przez INNS-India Regional Chapter

Z radością informujemy, że Profesor Janusz Kacprzyk pracownik Wydziału Informatyki WIT otrzymał kolejne wyróżnienie: 2016 Individual Award for Outstanding Contributions in the field of Computational Intelligence , nadane przez Oddział Indyjski International Neural Network Society (INNS-India Regional Chapter).

INNS jest prestiżowym światowym towarzystwem naukowym, a jego oddział w Indiach należy do największych.

Panu Profesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.