Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej „Przygotowanie absolwenta a potrzeby pracodawców w zakresie inżynierii procesów biznesowych”, która odbędzie się we wtorek 8 czerwca 2010 roku w budynku WSISiZ przy ul. Gizów 6 w sali G 302 o godzinie 16:30.
W panelu wezmą udział przedstawiciele firm: ALATUS grupa kapitałowa ASSECO, Micrografx Premium Solution Provider, BOC Information Technologies Consulting, Management Data Systems. Spotkanie organizuje Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ przy wsparciu projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zachęcamy do zapoznania się z programem panelu dostępnym na stronie http://grafika-projekt.wit.edu.pl/dokumenty/Program%20panelu%20WITZ%2008_06_2010.pdf .

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.