Przyjdź na Warszawski Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2014 i poznaj możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2

WIT we współpracy z Rapid Crafting – jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Polsce, która zajmuje się drukowaniem 3D, modelowaniem w trójwymiarze i tworzeniem makiet architektonicznych – zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października będą korzystać na zajęciach nasi studenci.

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Szukajcie nas na Placu Politechniki 1stoisko nr 8 w namiocie.

GODZINY OTWARCIA Salonu Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów otwarty jest dla zwiedzających w dniach 11-12 września br.
w godz. 9:00 - 16:00
.

WSTĘP WOLNY

Do zobaczenia. Zapraszamy.

Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN