Przyjdź na Warszawski Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2014 i poznaj możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2

WIT we współpracy z Rapid Crafting – jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Polsce, która zajmuje się drukowaniem 3D, modelowaniem w trójwymiarze i tworzeniem makiet architektonicznych – zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października będą korzystać na zajęciach nasi studenci.

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Szukajcie nas na Placu Politechniki 1stoisko nr 8 w namiocie.

GODZINY OTWARCIA Salonu Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów otwarty jest dla zwiedzających w dniach 11-12 września br.
w godz. 9:00 - 16:00
.

WSTĘP WOLNY

Do zobaczenia. Zapraszamy.

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.