Przyjdź na Warszawski Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2014 i poznaj możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2

WIT we współpracy z Rapid Crafting – jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Polsce, która zajmuje się drukowaniem 3D, modelowaniem w trójwymiarze i tworzeniem makiet architektonicznych – zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października będą korzystać na zajęciach nasi studenci.

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Szukajcie nas na Placu Politechniki 1stoisko nr 8 w namiocie.

GODZINY OTWARCIA Salonu Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów otwarty jest dla zwiedzających w dniach 11-12 września br.
w godz. 9:00 - 16:00
.

WSTĘP WOLNY

Do zobaczenia. Zapraszamy.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.