Przyjdź na Warszawski Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2014 i poznaj możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2

WIT we współpracy z Rapid Crafting – jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Polsce, która zajmuje się drukowaniem 3D, modelowaniem w trójwymiarze i tworzeniem makiet architektonicznych – zaprezentuje możliwości drukarki 3D MakerBot Replicator 2, z której od października będą korzystać na zajęciach nasi studenci.

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE ?

Szukajcie nas na Placu Politechniki 1stoisko nr 8 w namiocie.

GODZINY OTWARCIA Salonu Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów otwarty jest dla zwiedzających w dniach 11-12 września br.
w godz. 9:00 - 16:00
.

WSTĘP WOLNY

Do zobaczenia. Zapraszamy.

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00