Przyszłość w IT - targi pracy

Zapraszamy na Targi Pracy dla specjalistów z branży IT organizowane przez firmę IT - Supreme. „Przyszłość w IT” które odbędą się 1 grudnia 2012 r., w Warszawie w Hotelu Westin.

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny, wystarczy się ZAREJESTROWAĆ.

Więcej informacji pod adresem it-s.com.pl.

IT-SUPREME
Przyszłość w IT - targi pracy, 1 grudnia 2012 r., Hotel Westin, Warszawa,
it-s.com.pl

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.