Ranking Premium Brand 2017

WIT znalazł się w czołówce w rankingu generalnym reputacji niepublicznych uczelni magisterskich Premium Brand 2017.

Ranking reputacji polskich uczelni wyższych Premium Brand 2017

Organizowany przez Fundację na rzecz reputacji marki „Premium Brand”, ranking powstał na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii, zrealizowanego wśród osób znających daną uczelnię. Metodologię pomiaru opracowała prof. UW Dominika Maison, ekspert w dziedzinie zachowań konsumenckich z agencji badawczej Maison&Partners. Badanie przeprowadzono na Ogólnopolskim Panelu Badawczym Ariadna, na losowo-kwotowej, ogólnopolskiej próbie konsumentów metodą CAWI. Próba była kwotowana wg reprezentacji w populacji Polaków w wieku od 15-tu lat wzwyż dla płci, wieku, wykształcenia i wielkości miejscowości zamieszkania.

Respondenci oceniali uczelnie w 5 kluczowych wymiarach, tj.:

1. Renoma („To prestiżowa uczelnia”)
  2. Referencje („To uczelnia, którą z czystym sumieniem można polecić znajomym”)
  3. Atmosfera medialna („O tej uczelni mówi się źle w mediach”)
  4. CSR, zaangażowanie społeczne („Ta uczelnia w swoich działaniach bierze pod uwagę dobro społeczeństwa”)
  5. Postrzeganie perspektyw zawodowych („Ta uczelnia kojarzy mi się z szansą na znalezienie dobrej pracy”)
  6. Na podstawie ocen w badanych wymiarach policzony został wskaźnik reputacji Premium Brand, który przyjmuje wartości od 1 do 100 punktów. Wynik na poziomie minimum 60 punktów kwalifikuje podmiot do uzyskania tytułu Uczelni Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017.

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.