Ranking uczelni 2012

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zajęła 3 miejsce wśród uczelni niepublicznych w rankingu "Wprost". Jest to awans o 10 miejsc w porównaniu z ubiegłym rokiem. Jednocześnie uczelnia zajęła 20 miejsce wśród niepublicznych uczelni według rankingu „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej”. Mamy więc kolejne powody do satysfakcji, bo zanotowaliśmy awans – aż o 13 pozycji – w porównaniu z poprzednim rokiem.

Ranking niepublicznych uczelni magisterskich 2012 : Rzeczpospolita i Perspektywy

Ranking szkół wyższych 2012 : Wprost

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.