Ranking uczelni 2012

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zajęła 3 miejsce wśród uczelni niepublicznych w rankingu "Wprost". Jest to awans o 10 miejsc w porównaniu z ubiegłym rokiem. Jednocześnie uczelnia zajęła 20 miejsce wśród niepublicznych uczelni według rankingu „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej”. Mamy więc kolejne powody do satysfakcji, bo zanotowaliśmy awans – aż o 13 pozycji – w porównaniu z poprzednim rokiem.

Ranking niepublicznych uczelni magisterskich 2012 : Rzeczpospolita i Perspektywy

Ranking szkół wyższych 2012 : Wprost

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.