Ranking uczelni 2012

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zajęła 3 miejsce wśród uczelni niepublicznych w rankingu "Wprost". Jest to awans o 10 miejsc w porównaniu z ubiegłym rokiem. Jednocześnie uczelnia zajęła 20 miejsce wśród niepublicznych uczelni według rankingu „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej”. Mamy więc kolejne powody do satysfakcji, bo zanotowaliśmy awans – aż o 13 pozycji – w porównaniu z poprzednim rokiem.

Ranking niepublicznych uczelni magisterskich 2012 : Rzeczpospolita i Perspektywy

Ranking szkół wyższych 2012 : Wprost

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019