Recepta na dobrą pensję

Alicja Bobrowicz (gazeta Metro z dnia 2010-08-09) przedstawia następującą receptę na dobrą pensję: "Skończ studia techniczne, najlepiej elektroniczne lub informatyczne. Zatrudnij się w wielkiej firmie z kapitałem zagranicznym. I koniecznie naucz się biegle angielskiego. Zarobisz prawie połowę więcej niż pedagog..."
Cieszy się, że nasza oferta dydaktyczna jest "trendy" Zobacz artykuł http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8233316,Recepta_na_dobra_pensje.html

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.