Recepta na dobrą pensję

Alicja Bobrowicz (gazeta Metro z dnia 2010-08-09) przedstawia następującą receptę na dobrą pensję: "Skończ studia techniczne, najlepiej elektroniczne lub informatyczne. Zatrudnij się w wielkiej firmie z kapitałem zagranicznym. I koniecznie naucz się biegle angielskiego. Zarobisz prawie połowę więcej niż pedagog..."
Cieszy się, że nasza oferta dydaktyczna jest "trendy" Zobacz artykuł http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8233316,Recepta_na_dobra_pensje.html

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.