Rektor WIT zaprasza studentów, absolwentów i pracowników na Piknik - imprezę integracyjną z okazji 10-lecia naszej Uczelni.

Piknik odbedzie sie w dniu 2 czerwca br. na terenie klubu RKS "Marymont", ul. Potocka 1 w godzinach 14:00 - 22:00.Do pobrania:RegulaminZaproszenieMapka

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.