Relacja z panelu dyskusyjnego

W dniu 8 czerwca 2010 r. o godz. 16.30 w budynku WSISiZ przy ul. Gizów 6. odbył się panel dyskusyjny „Przygotowanie absolwenta a potrzeby pracodawców w zakresie inżynierii procesów biznesowych”.
Został on zorganizowany przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach zadania 6 projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”. Szczegóły znajdziecie Państwo w dziale „Współpraca z pracodawcami” na stronie projektu http://grafika-projekt.wit.edu.pl/?page=Zadania-projektu/Wspolpraca-z-pracodawcami#panele .

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.