Relacja z panelu dyskusyjnego

W dniu 8 czerwca 2010 r. o godz. 16.30 w budynku WSISiZ przy ul. Gizów 6. odbył się panel dyskusyjny „Przygotowanie absolwenta a potrzeby pracodawców w zakresie inżynierii procesów biznesowych”.
Został on zorganizowany przez Wydział Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ w ramach zadania 6 projektu „WSISIZ dla gospodarki opartej na wiedzy (GOW)”. Szczegóły znajdziecie Państwo w dziale „Współpraca z pracodawcami” na stronie projektu http://grafika-projekt.wit.edu.pl/?page=Zadania-projektu/Wspolpraca-z-pracodawcami#panele .

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.