Remont ulicy Newelskiej

Uwaga! Od 15 października (poniedziałek) rozpocznie się remont ulicy Newelskiej. Ulica będzie zamknięta dla ruchu do 19 października.

Utrudnienia związane będą z wymianą nawierzchni jezdni. Połączenie z ul. Newelską stracą ulice: Lędzka i Andrychowska.

Planowane rozpoczęcie prac: 15 października 2018
Planowane zakończenie prac: 19 października 2018

Źródło: Infoulice

Objazd ulicy Newelskiej – fot. Urząd Miasta

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.
Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
27/05/2019

Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek

Ogromnie miło nam poinformować, że w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek - Najpiękniejsze Ksiażki Roku 2018 WIT, jako współwydawca, otrzymał wyróżnienie w kategorii VII: Albumy, za książkę: Mieczysław Wasilewski. Plakat &…