Remont ulicy Newelskiej

Uwaga! Od 15 października (poniedziałek) rozpocznie się remont ulicy Newelskiej. Ulica będzie zamknięta dla ruchu do 19 października.

Utrudnienia związane będą z wymianą nawierzchni jezdni. Połączenie z ul. Newelską stracą ulice: Lędzka i Andrychowska.

Planowane rozpoczęcie prac: 15 października 2018
Planowane zakończenie prac: 19 października 2018

Źródło: Infoulice

Remont ulicy Newelskiej 15-19 października 2018
Objazd ulicy Newelskiej – fot. Urząd Miasta

„Current research and developments in optimization and image processing” – Seminarium
04/12/2018

W dniu 5 grudnia o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Profesor Jean-Christophe Pesquet (Centre de Vision Numérique, CentraleSupelec, University Paris-Saclay, Inria, France) przedstawi referat „Current research and developments in optimization and image processing”.
Wyróżnienie Honorowe w konkursie Ecuador Poster Bienal dla Łukasza Ulatowskiego – studenta WIT
20/11/2018

Łukasz Ulatowski – student WIT, który otrzymał Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie Ecuador Poster Bienal za serię plakatów społecznych zbiera kolejne Gratulacje!
Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!