Rozpoczęliśmy rekrutację na studia magisterskie na kierunku „Grafika”

Rozpoczęliśmy rekrutację na studia 2-go stopnia (magisterskie) na kierunku „Grafika” w specjalności Sztuka mediów cyfrowych. W ramach specjalności studenci będą mogli wybrać jedną z dwóch specjalizacji :
  • Grafika cyfrowa
  • Zaawansowane multimedia
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!

Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Dostępny jest także katalog przedmiotów.

Absolwenci studiów I stopnia WIT są zwolnieni z opłaty wpisowego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.