Rozpoczęliśmy rekrutację na studia magisterskie na kierunku „Grafika”

Rozpoczęliśmy rekrutację na studia 2-go stopnia (magisterskie) na kierunku „Grafika” w specjalności Sztuka mediów cyfrowych. W ramach specjalności studenci będą mogli wybrać jedną z dwóch specjalizacji :
  • Grafika cyfrowa
  • Zaawansowane multimedia
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!

Decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Dostępny jest także katalog przedmiotów.

Absolwenci studiów I stopnia WIT są zwolnieni z opłaty wpisowego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.