Rozpoczynamy nabór wniosków na staż studencki

Dnia 21 marca 2013 r. rozpoczęliśmy nabór wniosków na staż studencki (3 miejsca). Płatne staże studenckie realizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW”.
O staż może ubiegać się student Uczelni, który pisemnie potwierdził zapoznanie się z regulaminem i złożył we właściwym dziekanacie następujące dokumenty :
  1. Deklarację uczestnictwa w stażu, w której samodzielnie wskazuje pracodawcę wyrażającego gotowość przyjęcia go na staż » Wzór
  2. CV, kopie zaświadczeń, listów polecających, certyfikatów potwierdzających aktywność w organizacjach studenckich i pozarządowych, o ile takie posiada
  3. Program stażu, zaakceptowany przez pracodawcę » Wzór
  4. Zaświadczenie z Urzędu Pracy o statusie osoby bezrobotnej lub oświadczenie o statusie osoby niepracującej » Wzór
  5. Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem » Wzór

Braki formalne lub niezachowanie form określonych przez regulamin stażu jest podstawą do nieprzyjęcia lub odrzucenia zgłoszenia.

Najwcześniejszy termin rozpoczęcia stażu to 2 kwietnia 2013 r., natomiast najpóźniejszy termin zakończenie stażu to 15 lipca 2013.

W terminie do 27 marca br. zbieramy w dziekanatach dokumenty do odbycia stażu.
Wyniki ogłosi Komisja ds. stażu dnia 28 marca br.

Pod uwagę będą brane m.in.
  • wielkość i ranga firmy w jakich będzie propozycja odbycia stażu
  • zakres prac wykonywanych na stażu
  • związek stażu z kierunkiem studiów
  • średnia ocen

Wszelkie informacje oraz wzór umowy o staż znajda Państwo na stronie Projektu w dziale „Staże studenckie”.

Płatne staże studenckie realizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW”,
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.