Rozpoczynamy nabór wniosków na staż studencki

Dnia 21 marca 2013 r. rozpoczęliśmy nabór wniosków na staż studencki (3 miejsca). Płatne staże studenckie realizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW”.
O staż może ubiegać się student Uczelni, który pisemnie potwierdził zapoznanie się z regulaminem i złożył we właściwym dziekanacie następujące dokumenty :
  1. Deklarację uczestnictwa w stażu, w której samodzielnie wskazuje pracodawcę wyrażającego gotowość przyjęcia go na staż » Wzór
  2. CV, kopie zaświadczeń, listów polecających, certyfikatów potwierdzających aktywność w organizacjach studenckich i pozarządowych, o ile takie posiada
  3. Program stażu, zaakceptowany przez pracodawcę » Wzór
  4. Zaświadczenie z Urzędu Pracy o statusie osoby bezrobotnej lub oświadczenie o statusie osoby niepracującej » Wzór
  5. Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem » Wzór

Braki formalne lub niezachowanie form określonych przez regulamin stażu jest podstawą do nieprzyjęcia lub odrzucenia zgłoszenia.

Najwcześniejszy termin rozpoczęcia stażu to 2 kwietnia 2013 r., natomiast najpóźniejszy termin zakończenie stażu to 15 lipca 2013.

W terminie do 27 marca br. zbieramy w dziekanatach dokumenty do odbycia stażu.
Wyniki ogłosi Komisja ds. stażu dnia 28 marca br.

Pod uwagę będą brane m.in.
  • wielkość i ranga firmy w jakich będzie propozycja odbycia stażu
  • zakres prac wykonywanych na stażu
  • związek stażu z kierunkiem studiów
  • średnia ocen

Wszelkie informacje oraz wzór umowy o staż znajda Państwo na stronie Projektu w dziale „Staże studenckie”.

Płatne staże studenckie realizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW”,
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.