Rozpoczynamy nabór wniosków na staż studencki

Dnia 21 marca 2013 r. rozpoczęliśmy nabór wniosków na staż studencki (3 miejsca). Płatne staże studenckie realizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW”.
O staż może ubiegać się student Uczelni, który pisemnie potwierdził zapoznanie się z regulaminem i złożył we właściwym dziekanacie następujące dokumenty :
  1. Deklarację uczestnictwa w stażu, w której samodzielnie wskazuje pracodawcę wyrażającego gotowość przyjęcia go na staż » Wzór
  2. CV, kopie zaświadczeń, listów polecających, certyfikatów potwierdzających aktywność w organizacjach studenckich i pozarządowych, o ile takie posiada
  3. Program stażu, zaakceptowany przez pracodawcę » Wzór
  4. Zaświadczenie z Urzędu Pracy o statusie osoby bezrobotnej lub oświadczenie o statusie osoby niepracującej » Wzór
  5. Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem » Wzór

Braki formalne lub niezachowanie form określonych przez regulamin stażu jest podstawą do nieprzyjęcia lub odrzucenia zgłoszenia.

Najwcześniejszy termin rozpoczęcia stażu to 2 kwietnia 2013 r., natomiast najpóźniejszy termin zakończenie stażu to 15 lipca 2013.

W terminie do 27 marca br. zbieramy w dziekanatach dokumenty do odbycia stażu.
Wyniki ogłosi Komisja ds. stażu dnia 28 marca br.

Pod uwagę będą brane m.in.
  • wielkość i ranga firmy w jakich będzie propozycja odbycia stażu
  • zakres prac wykonywanych na stażu
  • związek stażu z kierunkiem studiów
  • średnia ocen

Wszelkie informacje oraz wzór umowy o staż znajda Państwo na stronie Projektu w dziale „Staże studenckie”.

Płatne staże studenckie realizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW”,
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00