Rozpoczynamy nową edycję kursów CISCO.

Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 9.10.2007 w N14 (Newelska 6 ) o godzinie 16:45 . Osoby już zdecydowane zapraszamy do zapisów. Decyduje kolejność zgłoszeń !!! Szczegółowe informacje o programie terminach , opłatach itp zostały umieszczone na stronie www szkoły w zakładce AKADEMIA CISCO http://www.wit.edu.pl/10/2/akademia_cisco/
W kursach mogą brać udział wszyscy zainteresowani studenci i absolwenci obydwu wydziałów naszej Uczelni. Zapraszamy serdecznie

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.