Rozpoczynamy rekrutację na nową edycję kursów CISCO

Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 10.03.2008 w N14 (Newelska 6 ) o godzinie 16:00 . Osoby już zdecydowane zapraszamy do zapisów. Decyduje kolejność zgłoszeń !!! Szczegółowe informacje o programie terminach , opłatach itp zostały umieszczone na stronie www szkoły w zakładce AKADEMIA CISCO http://www.wit.edu.pl/10/2/akademia_cisco/
W kursach mogą brać udział wszyscy zainteresowani studenci i absolwenci obydwu wydziałów naszej Uczelni. Zapraszamy serdecznie

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.