Rozpoczynamy rekrutację na nową edycję kursów CISCO

Rozpoczynamy rekrutację na nową edycję kursów CISCO | Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszam na spotkanie informacyjne w N14 (Newelska) o godzinie 17:00 9.03.2009 - osoby już zdecydowane zapraszam do zapisów gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje o programie terminach, opłatach itp. zostały umieszczone na stronie internetowej szkoły w zakładce AKADEMIA CISCO http://www.wit.edu.pl/10/2/akademia_cisco/
W kursach mogą brać udział wszyscy zainteresowani studenci i absolwenci obydwu wydziałów naszej Uczelni. Zapraszamy serdecznie.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.