Rozwój kompetencji kadr nowoczesnej gospodarki

Instytut Organizacji Systemów Produkcyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w cyklu szkoleń „Rozwój kompetencji kadr nowoczesnej gospodarki” w roku akademickim 2009/2010. Proponowane szkolenia są dofinansowane z Funduszy Unijnych Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
Szkolenia adresowane są do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego. Dla pracowników mikro i małych przedsiębiorstw dofinansowanie wynosi 80% , zaś dla pracowników średnich przedsiębiorstw 70%. Więcej informacji nt. szkoleń można znaleźć http://www.wip.pw.edu.pl/ Osoba kontaktowa: mgr Justyna Ścibiorek tel. 0 22 234 8522 e-mail: j.scibiorek@wip.pw.edu.pl

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.