Rozwój kompetencji kadr nowoczesnej gospodarki

Instytut Organizacji Systemów Produkcyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w cyklu szkoleń „Rozwój kompetencji kadr nowoczesnej gospodarki” w roku akademickim 2009/2010. Proponowane szkolenia są dofinansowane z Funduszy Unijnych Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
Szkolenia adresowane są do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego. Dla pracowników mikro i małych przedsiębiorstw dofinansowanie wynosi 80% , zaś dla pracowników średnich przedsiębiorstw 70%. Więcej informacji nt. szkoleń można znaleźć http://www.wip.pw.edu.pl/ Osoba kontaktowa: mgr Justyna Ścibiorek tel. 0 22 234 8522 e-mail: j.scibiorek@wip.pw.edu.pl

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.