Rozwój kompetencji kadr nowoczesnej gospodarki

Instytut Organizacji Systemów Produkcyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w cyklu szkoleń „Rozwój kompetencji kadr nowoczesnej gospodarki” w roku akademickim 2009/2010. Proponowane szkolenia są dofinansowane z Funduszy Unijnych Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
Szkolenia adresowane są do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego. Dla pracowników mikro i małych przedsiębiorstw dofinansowanie wynosi 80% , zaś dla pracowników średnich przedsiębiorstw 70%. Więcej informacji nt. szkoleń można znaleźć http://www.wip.pw.edu.pl/ Osoba kontaktowa: mgr Justyna Ścibiorek tel. 0 22 234 8522 e-mail: j.scibiorek@wip.pw.edu.pl

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!