Ruszyła AKCJA - Stypendia 2011/12

Już od 12 marca trwa AKCJA – STYPENDIA 2012/13, w ramach której przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie coś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Wiosenne wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 marca.
Projekt służy uwiadomieniu młodym ludziom, jak wiele programów stypendialnych czeka na nich i uświadomieniu, ze nie tylko szkoły organizują programy stypendialne. Stypendia oferowane są też przez liczne stowarzyszenia, fundacje, firmy, czy samorządy.

Więcej informacji na stronie mojestypendium.pl

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.