Ruszyła AKCJA - Stypendia 2011/12

Już od 12 marca trwa AKCJA – STYPENDIA 2012/13, w ramach której przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie coś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Wiosenne wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 marca.
Projekt służy uwiadomieniu młodym ludziom, jak wiele programów stypendialnych czeka na nich i uświadomieniu, ze nie tylko szkoły organizują programy stypendialne. Stypendia oferowane są też przez liczne stowarzyszenia, fundacje, firmy, czy samorządy.

Więcej informacji na stronie mojestypendium.pl

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.