Ruszyła AKCJA - Stypendia 2011/12

Już od 12 marca trwa AKCJA – STYPENDIA 2012/13, w ramach której przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie coś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Wiosenne wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 marca.
Projekt służy uwiadomieniu młodym ludziom, jak wiele programów stypendialnych czeka na nich i uświadomieniu, ze nie tylko szkoły organizują programy stypendialne. Stypendia oferowane są też przez liczne stowarzyszenia, fundacje, firmy, czy samorządy.

Więcej informacji na stronie mojestypendium.pl

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019