Ruszyła AKCJA - Stypendia 2011/12

Już od 12 marca trwa AKCJA – STYPENDIA 2012/13, w ramach której przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie coś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Wiosenne wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 marca.
Projekt służy uwiadomieniu młodym ludziom, jak wiele programów stypendialnych czeka na nich i uświadomieniu, ze nie tylko szkoły organizują programy stypendialne. Stypendia oferowane są też przez liczne stowarzyszenia, fundacje, firmy, czy samorządy.

Więcej informacji na stronie mojestypendium.pl

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.