„Analiza ilościowa w sektorze finansowym” – Seminarium

W dniu 16 maja (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dariusz Gątarek przedstawi referat: Analiza ilościowa w sektorze finansowym.

Streszczenie

Celem seminarium jest przedstawienie metod i technik analizy ilościowej w bankach i funduszach inwestycyjnych. Przedstawiona zostanie historia profesji i główne osiągnięcia w dziedzinie. Sporo czasu poświecimy profilowi typowego analityka ilościowego po angielsku nazywanego słowem quant. Naszkicujemy perspektywy zawodu na rynku międzynarodowym i polskim. Seminarium będzie miało formę niezobowiązującą i interaktywną.
Dariusz Gątarek

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.
Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
27/05/2019

Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek

Ogromnie miło nam poinformować, że w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek - Najpiękniejsze Ksiażki Roku 2018 WIT, jako współwydawca, otrzymał wyróżnienie w kategorii VII: Albumy, za książkę: Mieczysław Wasilewski. Plakat &…