„Analiza ilościowa w sektorze finansowym” – Seminarium

W dniu 16 maja (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dariusz Gątarek przedstawi referat: Analiza ilościowa w sektorze finansowym.

Streszczenie

Celem seminarium jest przedstawienie metod i technik analizy ilościowej w bankach i funduszach inwestycyjnych. Przedstawiona zostanie historia profesji i główne osiągnięcia w dziedzinie. Sporo czasu poświecimy profilowi typowego analityka ilościowego po angielsku nazywanego słowem quant. Naszkicujemy perspektywy zawodu na rynku międzynarodowym i polskim. Seminarium będzie miało formę niezobowiązującą i interaktywną.
Dariusz Gątarek

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.