Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN

W dniu 3 marca 2017 r., o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, prof. Ignacy Kaliszewski podejmie próbę nakreślenia mapy aktualnych prac w dziedzinie teorii i praktyki inwestycji portfelowych.

Zaprezentowane zostaną m.in główne tezy artykułu Francesco Cesarone, Andrea Scozzar, Fabio Tardella „A new method for mean-variance portfolio optimization with cardinality constraints”, który ukazał się w Annals of Operations Research (2013) 205:213–234

Serdecznie zapraszamy.

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.