Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN

W dniu 3 marca 2017 r., o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, prof. Ignacy Kaliszewski podejmie próbę nakreślenia mapy aktualnych prac w dziedzinie teorii i praktyki inwestycji portfelowych.

Zaprezentowane zostaną m.in główne tezy artykułu Francesco Cesarone, Andrea Scozzar, Fabio Tardella „A new method for mean-variance portfolio optimization with cardinality constraints”, który ukazał się w Annals of Operations Research (2013) 205:213–234

Serdecznie zapraszamy.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.