„Current research and developments in optimization and image processing” – Seminarium

W dniu 5 grudnia o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Profesor Jean-Christophe Pesquet (Centre de Vision Numérique, CentraleSupelec, University Paris-Saclay, Inria, France) przedstawi referat „Current research and developments in optimization and image processing”.

Streszczenie

W referacie prof. Pesquet, przebywający w IBS w ramach wizyty studyjnej, przedstawi prace w prowadzone w kierowanym przez siebie laboratorium w zakresie przetwarzania obrazów.

O Autorze

Prof. Pesquet jest związany z IBS PAN długotrwałą współpracą z grupą kierowaną przez prof. Ewę Bednarczuk.

Ignacy Kaliszewski

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.