Seminarium naukowe „Współczesne problemy zarządzania"

W dniu 5.01.2010 o godz. 16.00 w sali G315, w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania" na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania dr hab. Sławomir Zadrożny wygłosi referat pt. "Bipolarność preferencji przy wyszukiwaniu informacji".
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.