Seminarium naukowe „Współczesne problemy zarządzania”

W dniu 4.05.2010 o godz. 16.00 w sali G315, w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania mgr inż. Michał Wierzbicki wygłosi referat pt. „Nowoczesne technologie do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie, trendy w branży oraz business study oparte na zrealizowanych wdrożeniach”.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.