Seminarium naukowe „Współczesne problemy zarządzania”

W semestrze letnim roku akademickiego 2010/2011 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT kontynuujemy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Newelskiej 6 w sali N14 o godz. 15.00.
Obecny cykl rozpoczynamy wystąpieniem prof. Bogdana Stafanowicza pt. „Etyka wiedzy”.

Zobacz program seminarium

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.