Seminarium „Wielokryterialne Podejście do Rozwiązywania Zagadnienia Załadunku z Wyborem”

W dniu 9 grudnia, o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, zostanie przedstawiony referat pod tytułem: „Wielokryterialne Podejście do Rozwiązywania Zagadnienia Załadunku z Wyborem”

Autorzy

1. Ewa Bednarczuk (IBS PAN)
  2. Janusz Miroforidis (IBS PAN)
  3. Przemysław Pyzel (Studium Doktoranckie IBS PAN)

W referacie przedstawiona zostanie relaksacja zagadnienia załadunku z wyborem oparta na przejściu do problemu dwu-kryterialnego. Przedstawione zostaną wyniki eksperymentu obliczeniowego dla zadań o rozmiarach obecnie występujących w praktyce oraz porównanie z wybranymi metodami klasycznymi.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.