Seminarium „Wielokryterialne Podejście do Rozwiązywania Zagadnienia Załadunku z Wyborem”

W dniu 9 grudnia, o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, zostanie przedstawiony referat pod tytułem: „Wielokryterialne Podejście do Rozwiązywania Zagadnienia Załadunku z Wyborem”

Autorzy

1. Ewa Bednarczuk (IBS PAN)
  2. Janusz Miroforidis (IBS PAN)
  3. Przemysław Pyzel (Studium Doktoranckie IBS PAN)

W referacie przedstawiona zostanie relaksacja zagadnienia załadunku z wyborem oparta na przejściu do problemu dwu-kryterialnego. Przedstawione zostaną wyniki eksperymentu obliczeniowego dla zadań o rozmiarach obecnie występujących w praktyce oraz porównanie z wybranymi metodami klasycznymi.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.